e - Twinning

Info o projekcie:
W marcu uczniowie klasy 6 rozpoczęli na lekcjach angielskiego realizację międzynarodowego projektu eTwinning zatytułowanego "British and American Adventure". Podczas projektu wspólnie z uczniami szkół partnerskich z Polski, Czech, Niemiec, Rumunii i Turcji wykorzystując narzędzia TIK stworzymy plakaty, interaktywne quizy oraz wirtualne wycieczki do krajów Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Poprzez działania projektowe, uczniowie będą mieli okazję nie tylko pogłębić swoją wiedzę o kulturze brytyjskiej i amerykańskiej, ale także podzielić się nią z innymi uczestnikami projektu, co zwiększy ich motywację do nauki oraz rozwój umiejętności współpracy i komunikacji. Realizacja projektu wpisuje się w podstawę programową języka angielskiego oraz informatyki.

Strona projektu: Kliknij
Padlet z mapą uczestników projektu: Kliknij
Życzenia wielkanocne: Kliknij
Padlet naszej szkoły: Kliknij